Deň detí 2019

Prvú júnovú nedeľu 2.6.2019 sme pripravili našim deťom Medzinárodný deň detí.

Deti hneď na začiatku zabávala Simsalala. Ďalej sme pre deti pripravili skákacie hrady, elektrické autička, vystúpenie Kynologického klubu Prašice, hasičskú štafetu a futbalovú jedenástku. Členovia DZH predviedli ukážku hasenia ohňa, pri ktorom sa mohli všetky presvedčiť, že práca hasiča je veľmi zodpovedná a náročná.

V spolupráci s členmi Dobrovoľného hasičského zboru a Telovýchovnej jednoty sme pripravili občerstvenie – guláš, palacinky, zemiakové špízy a nápoje.

Bol to príjemne strávený deň, hoci v závere nám počasie neprialo a prišla búrka.  Radosť, šťastie i detský úsmev je to najkrajšie, čo mohli deti zažiť na MDD v Šišove. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí prvú júnovú nedeľu  venovali deťom – príprave MDD. Veľké ďakujem patrí zamestnancom obce, poslancom obecného zastupiteľstva, členom Dobrovoľného hasičského zboru, členom Telovýchovnej jednoty. Poďakovanie patrí aj sponzorom, ktorí či už finančne alebo materiálne podporili túto akciu a všetkým návštevníkom za finančný príspevok pre deti materskej školy.

S úctou

Ing. Elena Valachová

starostka obce


VÍTAME VÁS NA WEB STRÁNKACH OBCE ŠIŠOV

 

 

Obec Šišov sa nachádza 110km od hlavného mesta SR - Bratislavy, v oblasti Nitrianskej pahorkatiny, v susedstve pohorí Považský Inovec a Tríbeč, ktoré majú vynikajúce poľovné revíry. Geograficky patrí do okresu Bánovce nad Bebravou - Trenčianský kraj.